RSS novice Dodaj med priljubljene Po�lji prijatelju Razli�ica za telefone Obi��ite nas na Facebooku Obi��ite nas na Twitterju
20.15
LJUDSKI VRT MARIBOR

04.05.2024
ZMAGA IN REMI PROTI KRKI
V predzadnjem prvenstvenem krogu vijol’èni upi iz Novega mesta s štirimi toèkami.

Kadetski dvoboj s Krko se je konèal z delitvijo toèk. Pri selekciji U17 je Tian Nai Koren manjkal zaradi bolezni, Nik Podlesnik je zadel za vodstvo v 11. minuti, toda gostitelji so izenaèili tri minute na 1:1 in rezultat se do konca tekme ni veè spremenil. Igrali so: Antoniè, Horvat, Bilaæ, Marinkoviè Borovnik, Kmetiè, Viher, Huber (75’ Urankar), Schaubach, Roze (87’ Vuèko), Brankovski (75’ Novak), Podlesnik.

Vrstni red v 1. SKL: Olimpija 60, A2S Celje 59, Bravo Nova KBM 56, Maribor 54, Domžale 42, Ilirija Extra-Lux 32, Mura 31, Koper in Brinje Grosuplje po 30.

Tudi po zagotovitvi naslova so igralci selekcije U15 nadaljevali z uspešno serijo, za zmago s 3:1 so zadetke dosegli Gaj Polanec (v 3. minuti), Luka Kokol (25) in Luka Zidariè (60). Igrali so Pirih, Kikec, Èrešnik, Slana, Kokol, Meznariè, Verdonik (54’ Zidariè), Vidoviè (61’ Šmigoc), Javšnik (54’ Kopiè), Polanec (61’ Jevšnik), Milièeviæ.